Demir Korkuluk Fiyatları

Demir Korkuluk Fiyatları
Demir Korkuluk Fiyatları

Demir korkuluk fiyatları yaptıracağınız ferforje ürün çeşitliliğine göre değişmektedir. Aşağıda ki yazımızda sırasıyla, pencere korkuluk fiyatları, demir merdiven korkulukları fiyatları, ferforje korkuluk fiyatları, ferforje kapı fiyatları. ferforje duvar üstü korkuluk fiyatları, ferforje demir fiyatları, demir balkon korkulukları fiyatları, demir bahçe kapısı fiyatları. Demir bahçe korkulukları, demir bina kapısı fiyatlarını inceleyebilirsiniz…

Demir Korkuluk Fiyatları Ücretsiz Keşif Ve Danışma Hattı: 0538 849 72 38

Demir Korkuluk konusunda Volkanlar METAL en kaliteli ferforje Korkuluk ürünleri ile pencere ve kapı bölgelerinizi güven altına almaktadır. Demir korkuluk imalat firmamızın vizyonu kaliteyi uygun fiyatlarla sunmasıdır. Demir korkuluk modellerimiz oldukça uygun fiyatlardadır. Siz Değeli müşterilerimize sunduğumuz Demir korkuluk modellerini kaliteli işçiliğimiz ile taçlandırmaktayız. Demir korkuluk çeşitlerinde en ucuza kaliteyi nokta atışı yaparak sunmaktayız. Demir korkuluk fiyatlarında biz biliyoruz ki en kritik nokta fiyatının uygun ve kaliteli olmasıdır. Hangi konuda olursa olsun bir ürün alırken biz de dahil fiyatının uygun olmasıdır.

Demir Korkuluk Metre Kare Fiyatları;

Demir korkuluk fiyatları nı bazı müşterilerimiz metre kare olarak hesaplamakta zorlanabilmektedir. En basit yoldan şöyle bir örnek vericem. Evinizin pencere ölçüsü soldan sağa 150 cm, Yukarıdan aşağısı da 150 cm geliyor ve bizim demir korkuluğumuzun metre karesi 120 tl olsun. Şimdi pencere ölçümüzün enini ve boyunu çarparak metrekaresini bulacağız ve sonra metre karesini 120 tl ile çarparak bize kaç paraya mal  olacağını bulacağız.

150×150= 22,500 cm 22,500×120= 270 tl olarak bize penceremizin fiyatını bulmuş bulunmaktayız. Demir Korkuluk Modelleri Fiyatları  konusunda fiyatımızın uygun olmasının en önemli noktası imalat yapmamız ve imalat hanemizin bize ait olmasıdır. Bu konuyu neden yazdığımızı kısaca açıklamaya çalışacağız.

Ucuz Pencere Korkuluk Fiyatları Diyoruz Neden…

Piyasada bir çok Demir korkuluk işleri ile uğraşan firmalar bulunmaktadır. Bir çok firma kiracı olduğundan Demir korkuluk fiyatlarına kira giderlerini yansıtmaktadırlar. Ayrıca eleman çalıştırmaları fiyatlar yüksek oranlarda karşınıza çıkmaktadır. Ama biz Demir korkuluk imalat firması olarak  kardeşlerimiz ile çalışarak ferforje Demir fiyatlarını en düşük fiyat aralıklarında uygulamaktayız. Demir Profiller çeşitlerinde mm olarak fiyatlar değişmektedir. Fiyatlar metre kareye göre hesaplanmaktadır. Ferforje dekoratif Motifler ise 1 adet fiyatını yansıtmaktadır. Aynı zamanda modelin fazlalığına göre onlardan  iskonto düşülmektedir.

Demir korkuluk modelleri malzeme fiyat listemiz bu şekilde oluşmaktadır. Demir korkuluk fiyat listemiz için bizimle iletişim kurmanız halinde ücretsiz keşif yaparak ürün kotaloğu bırakmaktayız.

Demir korkulukDemir doğrama işleri, ferforje çelik kapı, ferforje özel korkuluk imalat, ferforje balkon korkuluk. ferforje merdiven korkuluk, ferforje sürgülü kapı, modelleri konusunda ücretsiz keşif yaptırarak yerine ölçü alma imkanımız ile hizmet verebilmekteyiz. Bilgisayar ortamında ferforje korkuluk modellerini özel olarak tasarlayıp uygulamada yapabilmekteyiz. Örnek vermemiz gerekirse merdiven yada balkon korkuluk modellerini mimarlarımız çizerek sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Demir Korkuluk İşlerinde ve Fiyatlarında Bizden Ucuzu Yok Diyoruz.

Pencere demir korkuluk, cam demir parmaklık, demir korkuluk fiyat listesi, ferforje demir korkuluk, ferforje pencere korkuluk fiyatları sırasıyla; Ferforje demir lema 20×5, 20×10, 25×10, 30×10, 25×5, 30×5, 40×5, 40×10

Pencere demir korkuluk fiyatları
Pencere demir korkuluk fiyatları

Dekoratif lamaların ölçü doğrultusunda kesilerek sabitlenesinden sonra gönye ölçüsüne bakılır simetrik duruşu burada ayarlanır. Daha sonrasında ferforje lamaların içerisine ferforje demir korkuluk kare demirleri tek tek kesilerek kaynak yapılır. İsteğe bağlı kare demirleri 12 lik, 14 lük, 16 lık, 18 lik, 20 lik, 22 lik, 24 lük işlemeli karelerden mızraklı düz ve mızraklı jumba kare demirler kullanılabilirler. Tüm ferforje pencere korkuluk ve demir korkuluk fiyatları kullanılan ferforje malzemesinin gramajına göre fiyatlandırılır.Yaklaşık olarak m2 fiyatları 120 tl den başlayan ferforje pencere demir korkuluk fiyatları 750 tl ye kadar çıkabilmektedir.

Demir merdiven korkulukları, ferforje merdiven korkuluk, ferforje düz merdiven korkuluk ve ferforje oval ( Döner merdiven) dönüşlü olarak iki bölümde incelenerek fiyat verilmektedir.

Oval (Döner merdiven) Demir merdiven korkuluklarında kullanılan işlemeli lamalar; 20×5, 20×10, 25×10, 30×10, 25×5, 30×5, 40×5, 40×10 lamalar yapılacak yerde özel büküm ile yapılabilmektedir. İsteğe bağlı kare demirleri 12 lik, 14 lük, 16 lık, 18 lik, 20 lik, 22 lik, 24 lük işlemeli karelerden mızraklı düz ve mızraklı jumba kare demirler kullanılabilmektedir, Aynı zamanda sanatsal ürün çeşitliliği ile ferforje modelleri uygulanabilmektedir. Bir çok alternatif bulunmaktadır.

Korkuluk Fiyatları Modelleri Teknik Bilgiler Bizde

Oval (Döner merdiven) korkuluk fiyatları kullanılan ferforje modeller ve gramaja göre değişkendir. Takribi m2 fiyatları 140 tl den başlar 1000 tl ye kadar çıkmaktadır.

Düz demir merdiven korkuluklarında üst taşıyıcılar işlemeli lamalar yerine dekor profiller sıkça tercih edilir. 30×30, 30×40, 40×40, 40×60, 30×50 dekor 1,5 ya da 3mm et kalınlıklarında kullanılmaktadır.

Dekor profiller ile tasarlanan kasa içerisine ister ferforje modelleri uygulanabilir. İsteğe bağlı ferforje kare demirleri mızraklı jumba olarak ta yapılabilir.

Düz demir korkuluk fiyatları kullanılan ferforje modeller ve gramaja göre değişkendir.Takribi m2 fiyatları 140 tl den başlar 1000 tl ye kadar çıkmaktadı.

Demir kapı, Bina girişi demir kapı, Apartman kapısı demir, Ferforje demir kapı, İş yeri demir kapısı. Bodrum demir kapsı, Demir garaj kapaısı, Fabrika demir kapı modelleri, Depo kapısı fiyatları.

Demir kapı fiyatları
Demir kapı fiyatları

Ferforjeler işlemeli profillerden kasa oluşturularak kapı içlerine 12 lik 14 lük 16 lık 20 lik,  22 lik lamalar kaynak yapılabilir. İzli karelerden  parmak çubuklar oluşturulmakla kapı içi motif, göbek, panel kaynatılarak Ferforje Kapı İmalatı yapılmaktadır.

Ferforje Kapı Fiyatları  metre karesi 300 tl den başlayıp malzemeler dikkate alınarak 5,000 tl ye kadar çıkmaktadır.

Demir Korkuluk hakkında 120 makale
Demir Korkuluk Modelelri penere Korkuluk hizmetleri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın